Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 11:56:18

Олександр Кодола підбив підсумки попереднього робочого тижня

16.02.2021   10:51Агенцiя

15 лютого на початку щотижневої оперативної наради Ніжинський міський голова Олександр Кодола підбив підсумки попереднього робочого тижня.

Олександр Кодола зазначив, що у зв’язку з погодними умовами, які останній тиждень панували в місті, постали нові виклики перед містом, в першу чергу для комунальних служб. Такої зими як сьогодні не було вже 3- 5 років. Тому достатньо не просто було всім комунальним службам в Україні і Ніжині зокрема. Зауважив, що у комунальних служб є можливість одноразово протягом доби очистити місто тільки на 50%. Міська влада в міру своїх можливостей знаходить кошти для оновлення матеріальної бази комунальних підприємств. Минулого тижня було придбано новий трактор «Кий», в найближчий час буде закуплений сучасний екскаватор JCB. В жодній розвиненій країні світу не має в повній мірі ресурсів для прибирання снігу, оскільки економічно не вигідно закуповувати техніку, яка може знадобитися один раз на 5 років чи тільки на один сезон. «Нам необхідно універсальна техніка, яка могла б прибирати і сніг взимку і влітку чистити місто і в будь-якій ситуації і в будь-яку погоду. Ми поступово будемо цей технічний напрямок оновлювати», - наголосив Олександр Михайлович.

Минулого тижня відбулося  засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де мобілізували всі засоби приватних структур, всіх установ, організацій, та провели снігову толоку.

Міський голова Олександр Кодола подякував всім комунальним службам, прибиральникам, двірникам,  всім хто долучився до снігової толоки. «Ми показали власним прикладом, що в нашому місті потрібно наводити порядок разом», - наголосив міський голова.

Під час прибирання снігу є складнощі об’єктивного характеру. Десь техніка не може заїхати, тому що занадто вузька вулиця, найгірша ситуація коли водії залишають свої автотранспортні засоби на узбіччях.

Очільник міста звернувся до власників автотранспорту - не залишати автомобілі на узбіччях, щоб  була доступність снігоприбиральної техніки. Доручив, фінансовому управлінню та управлінню житлово-комунального господарства та будівництва розглянути можливість придбання евакуатора для автомобілів, які порушують правила дорожнього руху і правила благоустрою та доставляти їх на штраф майданчик. Штраф сягає до 2 600 грн.

Звернув особливу увагу на своєчасному посипанню доріг піщано-сольовою сумішшю, адже це безпека руху як автомобілістів, так і пішоходів.

Було закуплено 2 600 тонн піщано-сольової суміші, а використано вже 2 400 тонни. Оголошено додатково тендер на закупівлю піщано-сольової суміші.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 11:20

Як то кажуть, все йде за графіком і обласний збірний пункт працює як злагоджений механізм. Призовники прибувають із негативними результатами тестів на наявність у них коронавірусної хвороби COVID-19, оформлюють карткові рахунки, на які їм держава перераховує гарантовані виплати під час призову на строкову військову службу.

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради 11:06

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини