Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 21:48:13

Під час чергової зустрічі керівники Чернігівської, Сумської та Брянської митниць обговорили питання прикордонного співробітництва

18.10.2012   16:45

Робоча зустріч керівників прикордонних митниць відбулась 16 жовтня у пункті пропуску Погар Брянської митниці. Одним з основних питань, що розглядались під час зустрічі, стало підведення підсумків діяльності суміжних митниць під час літнього туристичного сезону.

Позитивну оцінку стану взаємодії митниць у період пікових навантажень висловили начальник Чернігівської митниці Олександр Іванов, начальник Брянської Раймондас Петровас та заступник начальника Сумської митниці Олександр Микула. Під час зустрічі представники українських та російської митниць обмінялись актуальною інформацією, що стосується останніх змін у митному законодавстві України та Російської Федерації. 

Ретельно зупинились під час зустрічі на обговоренні результатів впровадження спільних заходів по обміну інформацією для забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску на ділянці українсько-російського кордону. Заступники начальників митниць за відповідними напрямками, керівники підрозділів митного оформлення суміжних пунктів пропуску та підрозділів організації митного контролю, які приймали участь у заході, також змогли обговорити та вирішити нагальні робочі питання.

Російські колеги ознайомили учасників заходу з роботою митного поста «Погар», що був відкритий після реконструкції у червні цього року. Зокрема, гості ознайомились з роботою інспекційно-оглядового комплексу для контролю вантажних автомобілів, боксом поглибленого огляду, інфраструктурою пункту пропуску. 

Це вже четверта з початку 2012 року зустріч керівників митниць. Попередні проходили у березні у пункті пропуску «Бачівськ» Сумської митниці, у травні у місті Севськ Брянської області та у серпні у місті Новгород-Сіверський Чернігівської області.     

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.