Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 13:03:19

Виявлено 104 нових випадки COVID-19

13.02.2021   16:59Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області зафіксовано 104 нових випадки COVID-19.

У Чернігові виявлено 34 нових випадки, у Борзнянському районі - 17, у Ніжині - 11, у Чернігівському районі - 8, у Варвинському та Сновському - по 7, у Бобровицькому - 6, у Ріпкинському - 4, у Менському, Носівському, Прилуцькому та Сосницькому - по 2, у Козелецькому та Новгород-Сіверському - по одному. З них 17 перебувають на госпіталізації.

На жаль зафіксовано п'ять летальних випадків. Від коронавірусної хвороби померли 69-річний чоловік з Менського району, 66-річна, 82-річна та 84-річна жінки з Чернігова, 81-річна - з Чернігівського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу 222 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 140 осіб, у Ніжині - 13 осіб, у Новгород-Сіверському - 9, у Чернігівському - 7, у Бахмацькому, Корюківському, Менському та Сосницькому - по 5,  у Носівському, Ріпкинському, Семенівському та Сновському - по 4, у Борзнянському, Ічнянському та Прилуцькому - по три, у Варвинському, Бобровицькому, Ніжинському та Козелецькому - по два. З них 23 перебували на госпіталізації.

Загалом  в області 34 710 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:
- 29 610 пацієнтів одужали;
- 4 095 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 309 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 626 летальних випадків;
- 70 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в регіоні проведено 289 ПЛР-тестів та 617 ІФА-досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини