Безробітні допомагають боротися зі сніговими заметами
Останніми роками зима «балувала» нас теплою погодою, а в цьому році нагадала, якою вона може бути сніжною, з великими морозами та хуртовинами. Ліквідовувати наслідки сильних снігопадів на Чернігівщині комунальникам допомагають безробітні.
Так, у Чернігові вони розчищають від снігових заметів зупинки громадського транспорту, прибирають крижані утворення, усувають слизькість, посипаючи територію піщано-сольовою сумішшю. Працюють безробітні за направленням служби зайнятості на громадських роботах у КП «Чернігівське тролейбусне управління».
У районах області також тривають громадські роботи, спрямовані на боротьбу зі сніговою стихією. Зокрема, задіяні безробітні, які перебувають на обліку в Бахмацькій, Ріпкинській та Чернігівській районних філіях обласного центру зайнятості.
«Роботи в цьому напрямі продовжуватимуться й надалі, до того часу, доки буде в них потреба», - говорить начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова. До речі, громадські роботи не лише допомагають вирішити питання благоустрою населених пунктів, а й мотивують безробітних громадян до праці, забезпечують їм додатковий дохід та стимулюють до пошуку постійного місця роботи. Вони є добровільними, але не безкоштовними. Оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу. При цьому її розмір не може бути меншим за мінімальну заробітну плату. Водночас за безробітними зберігається виплата допомоги по безробіттю. А період участі в таких роботах зараховується до страхового стажу.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.