Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 11:24:09

У Чернігові виконком додатково виділив пальне для міського відділу ДСНС

12.02.2021   08:22Агенцiя

11 лютого на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради додатково виділили з матеріального резерву місцевого рівня пальне для 1-го державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

А саме 1500 літрів автомобільного бензину А-92 та 1500 дизельного пального.

Як доповів на засіданні виконкому начальник цього загону Олександр Усик, станом на 29 січня 2021 року на території м. Чернігова виникло 22 пожежі проти 12 за аналогічний період 2020 року (збільшення 83.3%). Прямі збитки від пожеж склали 861,4 тис. грн проти 137,5 тис. грн в порівнянні з минулим роком (збільшення 526,4%). І за цих умов недостатнє фінансування з державного бюджету не дає можливості в необхідній кількості забезпечити паливно-мастильними матеріалами підрозділи м.Чернігова. На даний час 1 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області оголошено тендерну процедуру на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, але при цьому резерв палива в підрозділах відсутній, що може призвести до зниження готовності пожежно-рятувальних підрозділів до дій за призначенням. Тому підтримка з матеріального резерву міста наразі необхідна.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58

Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47

Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки»

До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45

Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини