Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 квітня, 20:06:52

Відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міськради

11.02.2021   10:11Агенцiя

10 лютого у сесійній залі міської ради, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка, відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули шість питань порядку денного.

Першим питанням порядку денного виконавчий комітет розглянув актуальне питання “Про схвалення проєкту рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік”, з якого інформувала начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

Проєкт бюджету Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік опрацьований профільними депутатськими комісіями. Виконком міської ради схвалив проєкт рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік“ та доручив фінансовому управлінню міської ради подати схвалений проект рішення міської ради „Про бюджет Прилуцької міської територіальної громади на 2021 рік“ на розгляд депутатів міської ради.

Члени виконкому заслухали інформацію головного спеціаліста з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спецроботи міської ради Сергія Архаткіна про роботу комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов'язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території міста Прилуки у 2020 році.

Посадовець акцентував, що комісією з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов'язаних протягом року проведено дев'ять з одинадцяти перевірок стану військового обліку призовників і військово-зобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях міста, що становить 82 % від запланованої кількості. Невиконання плану пов'язане із обмежувальними заходами, що здійснювались у зв'язку з епідемією коронавірусу COVID-19. За результатами перевірки переважна більшість недоліків усунена в ході перевірок. Випадків незаконного бронювання не виявлено.

Виходячи з вищевикладеного, виконавчий комітет міської ради взяв до відому інформацію, затвердив план перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають на території міста Прилуки на 2021 рік, а комісії здійснити перевірки ведення військового обліку відповідно до затвердженого плану.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

"Велике будівництво" на дорогах Чернігівщини 12:08

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" цього року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.