Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 12:06:09

Керівники облради відвідали Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського

11.02.2021   09:35Агенцiя

Олена Дмитренко та Ніна Лемеш продовжують знайомитися з комунальними установами та закладами Чернігівщини.

Голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш побували в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського.

Олена Дмитренко та Ніна Лемеш зустрілися з колективом та оглянули один із трьох корпусів комунального закладу, що знаходиться у Чернігові по провулку Коцюбинського, 4.

Ректор інституту Анатолій Заліський розповів, що цей вищий навчальний заклад створений розпорядженням голови обласної державної адміністрації у 2001 року і є правонаступником обласного інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників освіти, який був заснований ще аж у 1939 році.

За словами Анатолія Заліського, на сучасному етапі головне завдання інституту – це сприяння професійному розвитку вчителя, адже головною метою діяльності закладу є наукове і методичне забезпечення системи післядипломної педагогічної освіти області, підвищення кваліфікації та перепідготовка керівних кадрів і педагогічних працівників освіти, здійснення на базі освітніх закладів теоретичних і прикладних досліджень у галузі освіти та впровадження у практику освітньої системи.

Окрім вдосконалення педагогічної майстерності, поглиблення професійних знань та уміння освітяни Чернігівщини на базі цього закладу мають можливість отримати іншу спеціальність на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня.

Викладачі інституту організовують і проводять тематичні вебінари, різноманітні конкурси, творчі групи та інші заходи, які покликані підвищити фахову майстерність освітян. План роботи цього закладу включає атестацію педагогічних працівників, інноваційну освітню діяльність, моніторинг якості освіти, роботу з обдарованими дітьми та інші багатовекторні напрямки. В їх числі методична допомога вчителям при викладанні предметів та впровадженні Державних стандартів Нової української школи, під час дистанційного навчання учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій, а також розробки для організації з інклюзивного навчання та удосконалення роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

Крім того, науково-педагогічні працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського мають численний науковий доробок.

Оглядаючи аудиторії інституту, Олена Дмитренко та Ніна Лемеш переконалися, що крім ошатного ремонту з новими меблями, енергозберігаючими вікнами приміщення обладнані сучасними технічними засобами для впровадження в навчальний процес перспективних педагогічних і інформаційних технологій. Серед розмаїття засобів, покликаних зробити уроки наглядними та цікавими, увагу поважних гостей привернула документ-камера. Цей особливий вид електронного обладнання може стати у нагоді не лише освітянам і призначений для відображення у збільшеному вигляді на спеціальному екрані на велику аудиторію будь-яких предметів чи документів.

Під час зустрічі дипломовані педагоги Олена Дмитренко та Ніна Лемеш цікавилися у колег новаціями освітньої сфери, сучасними методиками викладання, змістом Нової української школи та етапами реформування галузі.

Голова обласної ради Олена Дмитренко та перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш загалом позитивно відзначили напрацювання колективу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського та ефективне використання наявних ресурсів для вдосконалення матеріально-технічної бази комунального закладу.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 11:20

Як то кажуть, все йде за графіком і обласний збірний пункт працює як злагоджений механізм. Призовники прибувають із негативними результатами тестів на наявність у них коронавірусної хвороби COVID-19, оформлюють карткові рахунки, на які їм держава перераховує гарантовані виплати під час призову на строкову військову службу.

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради 11:06

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини