Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 12:04:10

Черговий пілотний проєкт Збройних сил України проходитиме в Чернігівському ОТЦК та СПІ

11.02.2021   08:34Агенцiя

“Мета, цілі та завдання, порядок організації та проведення “пілотного проекту” щодо організації роботи із сім’ями військовослужбовців за стандартами НАТО” і участь в ньому територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області» - саме такою була тема конференції, яка проводилась в установі 9 січня.

В конференції взяли участь  представники обласної установи, офіцери управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та центру морально-психологічного забезпечення ЗС України, військові комісари та соціологи ТЦК та СП області,  органів державної влади і місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівського району.
   
Заступник військового комісара підполковник Вадим Лільчицький за допомогою сучасних технічних засобів фахово та ґрунтовно роз’яснив присутнім мету та строки проведення «пілотного проекту» і як досвідчений практик закцентував увагу присутніх на можливих проблемних питаннях, як можуть виникнути.
 
Представники Генерального штабу Збройних Сил України довели присутнім про досвід співпраці та комунікації військових частин із сім’ями відповідних військовослужбовців в країнах альянсу.
   
Жваву дискусію викликало питання щодо можливих змін посадових обов’язків соціологів, під час якої присутні розповіли про своє бачення даного питання.
 Наприкінці конференції підполковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ подякував всім за участь на наголосив на тому, що «… це не перший «пілотний» проєкт, що проводиться  на Чернігівщині. У нас є досвід, фах, бажання і всі можливості, які мають бути для його вдалого завершення».

Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 11:20

Як то кажуть, все йде за графіком і обласний збірний пункт працює як злагоджений механізм. Призовники прибувають із негативними результатами тестів на наявність у них коронавірусної хвороби COVID-19, оформлюють карткові рахунки, на які їм держава перераховує гарантовані виплати під час призову на строкову військову службу.

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради 11:06

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини