Під час пожежі загинув 56-річний чоловік
10-го лютого о 08:25 до Служби порятунку "101" у смт Варва надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Журавка.
За викликом на місце події прибуло два відділення 11-го Державного пожежно-рятувального посту У ДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці пожежної команди ТОВ "Журавка".
На той момент полум'я охопило дах житлового будинку. Спільними діями підрозділів о 09:07 загоряння було локалізовано. В ході гасіння рятувальники виявили у помешканні тіло 56-річного господаря без ознак життя.
Ймовірною причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. Вогнем знищено перекриття на площі 30 кв.м. пошкоджено майно, покрівлю та перекриття будинку.
Загалом до ліквідації пожежі залучалося 8 вогнеборців та 3 одиниці спеціальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.