В області в 2020 році відбулося зростання кількості листків непрацездатності
На Чернігівщині кількість працівників, які тимчасово втратили працездатність у 2020 році, зросла на 9 035 осіб.
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області компенсовано втрачений за час лікування, самоізоляції і догляду за хворими дітьми заробіток на загальну суму 256,9 млн гривень, що на 59 млн грн, або 29,8% більше порівняно з 2019 роком.
Значне зростання кількості листків непрацездатності у 2020 році спостерігалось з осені минулого року та у більшості своїй пов'язано із поширенням в Україні та області коронавірусної інфекції.
Пресслужба управліннявиконавчої дирекції Фонду соціальногострахування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).