Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 12:21:03

Ніжинські поліцейські викрили підпільний гральний заклад

10.02.2021   11:43Агенцiя

Учора ввечері співробітники Ніжинського районного відділу поліції провели невідкладні слідчі дії в одному з підвальних приміщень у центрі міста. Обладнання для надання доступу до азартних ігор вилучено.

Після сьомої години вечора у вівторок, 9 лютого, ніжинські поліцейські отримали оперативну інформацію про функціонування в місті грального залу. Для перевірки цих відомостей за вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група Ніжинського районного відділу поліції.

На місці події поліцейські встановили, що у підвальному приміщенні в центрі міста справді надавалися послуги з організації доступу до азартних ігор. У момент прибуття поліції в залі перебували шестеро гравців та адміністратор, особи усіх встановлені.

При огляді місця події поліцейські вилучили сім ноутбуків із встановленою специфічною програмою-агрегатором доступу до сервісів азартних ігор. Також вилучено чорнові записи, грошові кошти, Wi-Fi роутер та мобільні телефони.

Інформацію про подію поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор). Вона передбачає покарання у вигляді штрафу в сумі від 170 тисяч до 680 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини