Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 квітня, 21:15:15

До Ніжина завітала шведська делегація

10.02.2021   10:13Агенцiя

9 лютого міський голова Олександр Кодола провів зустріч з Надзвичайним та Поважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом і президентом Шведської бізнес-асоціації Богданом Сенчуком, головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко та керівним складом Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.

Поважна делегація прибула до Ніжина з нагоди початку будівництва другої черги Ніжинського елеватора ТОВ Баришівської Зернової Компанії Grain Alliance.
Під час урочистостей відбулась церемонія підписання «листа у майбутнє» усіма учасниками зустрічі та закладення «капсули часу» на території майбутнього будівництва елеватора.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що міжнародне партнерство та іноземні інвестиції для нашого Ніжина та країни загалом нині, в період, ускладнений пандемією коронавірусу, є надзвичайно важливими. Адже надходження інвестиційних коштів дає змогу працювати економіці, налагоджувати нові зв’язки для розвитку бізнесу та виводити Україну на новий рівень співпраці з країнами Європейського союзу.
Наприкінці 2019 року Баришівська Зернової Компанії Grain Alliance отримала кредит в 10 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Тайванським Міжнародним фондом.

Дані кошти були направлені на оновлення парку сільгосптехніки та на розбудову елеваторів.
У 2021 році компанія планує розрити потужності Ніжинського елеватора – загальна потужність одночасного зберігання зерна збільшиться з 24 тис тонн до 70 тис.

Слід зазначити, що, відповідно до проекту, компанія зможе втричі збільшити свої потужності. При цьому буде додано новий теплогенератор, що працює та твердому паливі. Буде встановлена сушарка з додатковими пристроями шумозаглушення і пилеочищення.
«Ми пишаємося тим, що наша мета зменшити викиди парникових газів в атмосферу при одночасному збільшенні продуктивності власного виробництва отримала підтримку ЄБРР і Тайванського міжнародного фонду співробітництва і розвитку. Ця позика на 7 років також показує, що ми є довгостроковим інвестором зі стійкою спрямованістю на українське сільське господарство», - заявив голова правління Grain Alliance АВ Йохан Дамне.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

"Велике будівництво" на дорогах Чернігівщини 12:08

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" цього року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.