Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 01:54:24

3409 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні

10.02.2021   08:44Агенцiя

Захворіли 244 дитини та 298 медпрацівників.

Також за минулу добу⤵️
▪️госпіталізовано – 2 046 осіб;
▪️летальних випадків – 163;
▪️одужало – 7 768 осіб;
▪️здійснено тестувань за добу – 43 767 (зокрема методом ПЛР – 27 795, методом ІФА – 15 972).

За весь час пандемії в Україні⤵️
 🔺захворіло – 1 253 055 осіб;
 🔺одужало – 1 092 376 осіб;
 🔺летальних випадків – 23 934;
 🔺проведено ПЛР-тестувань – 6 447 576.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Івано-Франківській (410), м. Київ (297), Вінницькій (271), Закарпатській (238) та Запорізькій (214) областях.

Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 297 випадків;
Вінницька область – 271 випадок;
Волинська область – 111 випадків;
Дніпропетровська область – 120 випадків;
Донецька область – 98 випадків;
Житомирська область – 61 випадок;
Закарпатська область – 238 випадків;
Запорізька область – 214 випадків;
Івано-Франківська область – 410 випадків;
Київська область – 150 випадків;
Кіровоградська область – 43 випадки;
Луганська область – 36 випадків;
Львівська область – 117 випадків;
Миколаївська область – 37 випадків;
Одеська область – 115 випадків;
Полтавська область – 132 випадки;
Рівненська область – 103 випадки;
Сумська область – 48 випадків;
Тернопільська область – 105 випадків;
Харківська область – 188 випадків;
Херсонська область – 50 випадків;
Хмельницька область – 136 випадків;
Черкаська область – 108 випадків;
Чернівецька область – 191 випадок;
Чернігівська область – 30 випадків.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.