Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 лютого по 8:00 10 лютого 2021 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 4 пожежі.
Стан доріг:
Для ліквідації наслідків негоди та забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг області працювали 112 одиниць спецтехніки. Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Пожежі – 4:
пожежі в житловому секторі – 3:
- в с. Дримайлівка Куликівського району в господарстві вул. Перемоги о 13 год. 36 хв. 09 лютого сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 3 кв.м, стіни на площі 4 кв.м та майно. Причина пожежі - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
- в с. Чистий Колодязь Ніжинського району в господарстві по вул. Покровського о 17 год. 30 хв. 09 лютого сталася пожежа господарчої будівлі (3х5 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м. Причина пожежі - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
- в с. Риботин Коропського району в господарстві вул. Братів Шевченка о 19 год. 20 хв. 09 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х11 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено стіни на площі 2 кв.м. Причина пожежі - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
пожежі на об’єкті – 1:
- в м. Чернігові по вул. Дніпровській о 01 год. 23 хв. 10 лютого на території ТОВ гуртово-роздрібного комплексу "Седам" сталася пожежа складського приміщення (6х7 м, стіни цегляні, покрівля з руберойду). Вогнем знищено сміття на площі 1 кв.м, пошкоджено облицювання воріт на площі 3 кв.м та електролічильник. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 09 лютого по 20 годину 10 лютого очікується хмарна погода, сніг, вдень місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 4-9º морозу.
По м. Чернігову очікується хмарна погода, сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі 11-13º, вдень 5-7º морозу.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).