Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 13:04:01

В Новгород-Сіверській ЦРЛ встановили сучасне обладнання для лікування зору. ВІДЕО

18.10.2012   08:01Агенцiя

На базі Новгород-Сіверської ЦРК надають високотехнічну медичну допомогу тим, у кого проблеми з зором. Обласні офтальмологи вже оглянули і надали допомогу першим шести пацієнтам.

Відтепер мешканцям Новгород-Сіверського району не треба їздити майже за 200 кілометрів до обласного центру, аби зробити операцію на очах чи просто провести діагностику зору. Високоякісна апаратура встановлена в нашій ЦРЛ.

Василь Шевчик – лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Чернігівської обласної лікарні:

“Ця ідея виникла з місця, вона підтримана місцевою владою. Апаратура, яка зараз стоїть на базі відділення – це найбільш сучасна європейська апаратура, яка є тільки в декількох центрах України. Найбільш сучасний операційний мікроскоп, хороший апарат для лікування катаракт, глаукоми, для лікування різноманітних дистрофічних захворювань ока, що дозволить всебічно допомагати хворим. Сам районний офтальмолог Михайло Іванович зможе користуватися нею для лікування жителів району”.

Галина Францівна Сова – мешканка м. Новгород-Сіверський: “Ми раді, що у нашому місті почали робити операції. Прооперували, будемо сподіватися, що буде все гаразд. Медицина працювала чітко і злагоджено”.

Офтальмологи зазначають, що рівень захворюваності на глаукому і катаракту дуже високий, як в Чернігівській області, так і в нашому районі. Тому виявлення цих хвороб на ранніх стадіях допоможе уникнути значних проблем зі здоров’ям.

Тож медична реформа впевнено впроваджується не лише в обласних центрах країни, а і у віддалених районах, аби люди отримували високотехнологічну медичну допомогу на місцях, в своїх госпітальних округах.

Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.