Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 12:24:46

Прилуки: відбулась щотижнева оперативна нарада

08.02.2021   17:13Агенцiя

8 лютого у сесійній залі міської ради відбулася нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери міста.

У ході наради посадовці обговорили ряд важливих питань життєдіяльності міста.

Зокрема, про роботу КП “Прилукитепловодопостачання” у 2020 році поінформував присутніх директор підприємства Андрій Гавриш.

Міський голова Ольга Попенко акценувала увагу на необхідності забезпечення належного температурного режиму у освітніх закладах міста.

Андрій Гавриш зазначив, що проблемні питання дійсно є, тому працівники підприємтсва працюють не лише за заявками мешканців, а й виконують нагальні роботи для забезпечення теплопостачання в оселях прилучан.
Серед важливих і актуальних питань, які розглядалися на нараді, також були питання:

    Про роботу комунального підприємства “Послуга” Прилуцької міської ради Чернігівської області у 2020 році.

Присутні заслухали директора підприємства Сергія Страхова, який поінформував про стан виконання робіт працівниками за 2020 рік.

Ольга Попенко наголосила на тому, що комунальному підприємству варто оперативніше виконувати роботи з вивезення сміття та очищення доріг і тротуарів, а також вчасного їх посипання піщано-сольовою сумішшю.

    Про роботу комунального підприємства „Прилукижитлобуд” у 2020 році

З даного питання інформувала начальник підприємства Людмила Голік. У ході свого виступу зазначила, що працівники комунального підприємства постійно працюють над поліпшенням прибудинкових територій та стану житлових будинків. Станом на сьогодні, основні сили підприємство направляє на чищення снігу на прибудинкових територіях, посипання доріжок піщано-сольовою сумішшю, а також здійснює роботи з чищення горищ від снігу, збивання намерзання на покрівлях та системах ливневого водовідведення.

Ольга Попенко зауважила, що варто забезпечити ретельне посипання прибудинкових територій та доріжок піщано-сольовою сумішшю аби запобігти травмуванню населення.

    Про роботу комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” у 2020 році.

Директор підприємства Євген Шаповал поінформував, що всі заплановані роботи на рік виконано. Міський голова Ольга Попенко акцентувала увагу на своєчасній заміні ламп та постійному контролі за системою вуличного освітлення.

Також сьогодні присутні заслухали директора КП КШХ “Шкільний” Наталію Бублик, яка поінформувала про роботу підприємства у 2020 році. Зазначила, що працівники підприємства постійно працюють над удосконаленням системи харчування дитячого населення міста.

    Про роботу комунального підприємства “Муніципальний контроль” Прилуцької міської ради у 2020 році доповів начальник підприємства Антон Завгородній.

Міський голова Ольга Попенко підвела підсумки наради та дала ряд доручень на робочий тиждень.

Останні новини Чернігівщини

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини