Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 11:58:51

У січні фахівці Держпродспоживслужби перевірили понад 3 тисячі об’єктів нагляду і виявили більше 260 порушень

08.02.2021   11:55Агенцiя

Для запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом січня здійснили 3052 обстежень об’єктів нагляду.

Зокрема, перевірено 489 закладів громадського харчування, 1405 продовольчих і 868 - непродовольчих магазинів, 46 агропродовольчих ринків, 42 перукарні, 68 дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, 3 гуртожитки закладів освіти та 131 інший об’єкт.

Під час перевірок виявлені порушення санітарного законодавства на 264 об’єктах. Найбільш типовими порушеннями були відсутність засобів індивідуального захисту у продавців і покупців, контейнерів для збирання використаних засобів індивідуального захисту та інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусної хвороби (Covid-19). Також у деяких закладах працівникам не проводився температурний скринінг.

З метою усунення виявлених порушень спеціалістами Держпродспоживслужби суб’єктам господарювання надані 264 письмові рекомендації та складені 18 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», в тому числі 1 - у закладі громадського харчування та 17 - на об’єктах торгівлі продовольчими товарами. Крім того, у 30 випадках поінформовані органи місцевої влади та в 1 випадку - правоохоронні органи.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 11:20

Як то кажуть, все йде за графіком і обласний збірний пункт працює як злагоджений механізм. Призовники прибувають із негативними результатами тестів на наявність у них коронавірусної хвороби COVID-19, оформлюють карткові рахунки, на які їм держава перераховує гарантовані виплати під час призову на строкову військову службу.

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради 11:06

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини