Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 квітня, 20:07:36

Відзнаками Чернігівської міськради та виконавчого комітету у 2020 році були нагороджені 561 чернігівець і 10 колективів

05.02.2021   10:25Агенцiя

У Чернігові затвердили нове Положення про відзнаки Чернігівської міської ради та виконавчого комітету. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 4 лютого.

Це положення унормовує такі почесні відзнаки, як Почесні грамоти Чернігівської міської ради та виконавчого комітету і Подяки Чернігівського міського голови (а найвищі почесні відзнаки - звання Почесного громадянина Чернігова та Захисника України - Героя Чернігова - унормовуються іншими документами).

Почесними грамотами Чернігівської міської ради та виконавчого комітету або Подяками Чернігівського міського голови нагороджуються особи та трудові колективи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових частин, органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, підприємств, установ, організацій міста Чернігова, незалежно від форми власності та господарювання. У тому числі, громадських, творчих спілок та об`єднань, тощо.

Призначаються ці відзнаки за сумлінну та багаторічну сумлінну працю (службу), зразкове виконання службових обов'язків, особистий внесок в економічну, науково-технічну, соціально-культурну, військову, громадську, благодійну, волонтерську, інші сфери діяльності міста Чернігова. Також за заслуги перед Українським народом, сприяння становленню правової держави, здійснення заходів щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, розвиток демократії.

Упродовж 2020 року Почесними грамотами Чернігівської міської ради та виконавчого комітету були нагороджені 9 трудових колективів та 147 осіб.

Умовно їх можна поділити так:
    господарча сфера – 29;
    гуманітарна сфера – 51;
    правоохоронні органи, спеціальні служби, військові частини  – 27;
    посадові особи органів місцевого самоврядування, в тому числі депутати, державні службовці – 13;
    річниці, ювілеї – 27.

Подяки Чернігівського міського голови були оголошені 1 трудовому колективу та 414 особам.

Як правило, нагородження окремої особи чи колективу проводиться не частіше одного разу на три роки за клопотанням відповідного керівника. Для цього на розгляд Чернігівського міського голови не пізніше, ніж за 15 днів до визначеної дати вручення подаються:

– лист-подання щодо нагородження Почесною грамотою або оголошення Подяки, в якому зазначаються конкретні результати, дії, за які особа або трудовий колектив представляються до нагородження, надаються порівняльні результати у роботі, у виконанні соціально-економічних програм міста Чернігова, фінансові показники, досягнення у відповідній галузі тощо;

– копія першої сторінки паспорта громадянина України;

– копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків особи (у разі порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою).

Усі подані нагородні документи попередньо розглядає та погоджує Комісія з питань нагородження Чернігівської міської ради. На підставі рішення Комісії готується відповідний проєкт розпорядження міського голови.

Тим, хто нагороджений Почесною грамотою, може виплачуватися грошова винагорода в розмірі 300 грн (це 373 грн 29 коп., з яких сплачено податки). Фінансове забезпечення видатків, пов’язаних із нагородженням відзнаками Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, здійснюється за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади, передбачених кошторисом видатків на поточний рік.

Прес –служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

"Велике будівництво" на дорогах Чернігівщини 12:08

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" цього року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.