Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 11:52:19

Профільна депутатська комісія розглянула питання бюджетного забезпечення освітньо-гуманітарної сфери області в 2021 році

04.02.2021   10:06Агенцiя

3 лютого в обласній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери, в ході якого було розглянуто питання «Про обласний бюджет Чернігівської області на 2021 рік» в розрізі фінансування діяльності в новому році профільних закладів, установ та організацій Придесення.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, начальник управління освіти та науки обласної держадміністрації Микола Конопацький, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Оксана Стельмах, в.о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Людмила Замай, заступник директора Департамету фінансів ОДА Любов Жукова, депутати обласної ради, представники профільних структурних підрозділів обласної виконавчої та представницької влади.

Відкриваючи засідання комісії, її очільник Борис Петренко, зазначив зокрема, що можливостi обласного бюджету в новому році у порівнянні із попередніми помітно обмеженi. Зокрема, рiвень державної пiдтримки бюджету-2021 порівняно із 2020 роком за гарантованими видатковими повноваженнями зменшується як за загальним, так і за спецiальним фондами, відповідно, на 9, 1 %, та на 18 із лишком відсотків.

В ході засідання постійної комісії було зазначено, що бюджет на 2021 рік – один із кращих серед найгірших, прийнятих у попередні роки.

Також було акцентовано особливу увагу на всіх недоліках та "плюсах" обласного бюджету в напрямах фінансування закладів освіти, науки, культури та інформаційної сфери Чернігівщини.

В ході засідання постійної комісії були напрацьовані відповідні зауваження та пропозиції, які будуть спрямовані на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради, що відбудеться на початку другої декади поточного місяця.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

Минув другий тиждень призовної кампанії на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 11:20

Як то кажуть, все йде за графіком і обласний збірний пункт працює як злагоджений механізм. Призовники прибувають із негативними результатами тестів на наявність у них коронавірусної хвороби COVID-19, оформлюють карткові рахунки, на які їм держава перераховує гарантовані виплати під час призову на строкову військову службу.

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради 11:06

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини