Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 17:14:46

Поліцейські викрили підпільний гральний заклад в спальному мікрорайоні Чернігова

04.02.2021   07:50Агенцiя

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом виявлення закладу з незаконного надання гральних послуг.

2 лютого близько 21-ї години на лінію 102 надійшло повідомлення від невідомого, який заявив, що його вбивають у закладі з гральними автоматами. На вказану заявником адресу виїхала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці не виявили на місці ні заявника, ні інших потерпілих осіб, однак викрили там гральний заклад.

В ході невідкладного обшуку поліцейські виявили та вилучили устаткування, що забезпечувало діяльність грального закладу, зокрема 10 одиниць комп’ютерної техніки, флеш-накопичувачі, чорнові записи адміністратора.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Слідчий відкрив провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).За вказані діяння законом передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини