Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 лютого по 8:00 3 лютого 2021 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 випадок виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни.
Стан доріг:
Для забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг області працювали 23 одиниці спецтехніки та 27 працівників від ДП "Чернігівський облавтодор".
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Пожежі – 6:
пожежі в житловому секторі – 5:
- в смт Ладан Прилуцького району в господарстві по вул. Чкалова, 3 о 14 год. 15 хв. 02 лютого сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено майно, пошкоджено перекриття на площі 25 кв.м, стіни на площі 25 кв.м та покрівлю на площі 3 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей;
- в с. Киселівка Чернігівського району в господарстві по вул. Набережній, 28 о 18 год. 29 хв. 02 лютого сталася пожежа гаража (5х8 м, стіни піноблочні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено майно. В результаті пожежі знищено покрівлю по всій площі прибудованого гаража (5х8 м, стіни з піноблоку, покрівля шиферна) та облицювання стіни житлового будинку на площі 20 кв.м в сусідньому домогосподарстві по вул. Набережній, 28а. Причина - коротке замикання електромережі;
- в м. Бахмач в господарстві по вул. В. Москальця, 7 о 20 год. 21 хв. 02 лютого сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю на площі 4 кв.м, пошкоджено перекриття та майно. Причина та збиток встановлюються;
- в смт Талалаївка в господарстві по вул. Енергетиків, 94 о 04 год. 22 хв. 03 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х9 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття та стіни на площі 5 кв.м. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;
- в смт Ладан Прилуцького району в господарстві по вул. Чкалова, 3 о 05 год. 10 хв. 03 лютого сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюються.
пожежі на транспорті – 1:
- в смт Варва по вул. Соколовського біля будинку №42 о 13 год. 26 хв. 02 лютого сталася пожежа автомобіля "Skoda Octavia". Вогнем пошкоджено навісне обладнання двигуна та електрообладнання автомобіля. Причина - коротке замикання електромережі.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 10 хв. 02 лютого знищено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 08 год. 00 хв. цього ж дня на відкритій території біля ставка в с. Івангород Ічнянського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 09-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 09 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 2 лютого по 20 годину 03 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ з мокрим снігом, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця, місцями туман. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 4-9º морозу, вдень від 3º морозу до 2° тепла.
По м. Чернігову температура вночі 6-8º морозу, вдень від 1º морозу до 1° тепла.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.