Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 16:44:12

Хабар у розмірі 1000 доларів США та 50 тис гривень - прокурор затвердив обвинувальний акт у корупційній справі

02.02.2021   07:52Агенцiя

До суду передано обвинувальний акт стосовно начальника одного із відділів Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області за фактом одержання ним неправомірної вигоди за не проведення перевірок на об’єкті будівництва та за вчинення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Розслідуванням встановлено, що посадовець отримав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 50 тисяч гривень за безперешкодне отримання дозвільних документів на проведення у Чернігівському районі реконструкції свинарника під склад сільськогосподарської продукції.

Також за вказану суму обіцяв не проводити перевірки об’єкту будівництва.

Одночасно, від цього ж громадянина обвинувачений отримав ще 1000 доларів США за вплив на особу, уповноважену на виконання функцій держави, під час здійснення державної реєстрації права власності на вже реконструйований об’єкт нерухомості (склад сільськогосподарської продукції).

Нагадаємо, фігуранта затримано під час одержання другої частини неправомірної вигоди поліцією спільно з працівниками Управління Служби безпеки України у Чернігівській області.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.