Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 08:44:53

Генерал Залужний - медикам: "Таким людям, як ви, потрібно не тільки дякувати. Вас потрібно оберігати"

30.01.2021   11:22Агенцiя

Начальник Чернігівського гарнізону - командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний подякував медикам Чернігівського 407 військового госпіталю за наполегливу та відповідальну роботу, зокрема у період пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

- Я щиро поважаю працю лікаря. Таким людям, як ви, потрібно не тільки дякувати. Вас потрібно оберігати. Це дійсно своя «війна» з таким підступним ворогом на так званому «ковідному фронті». Дуже вам вдячний! Всім лікарям, медсестрам, усьому колективу за вашу надскладну та відповідальну роботу, - звернувся Валерій Залужний.

Військовим медикам генерал Залужний вручив відзнаки командувача військ ОК «Північ» «За сумлінну службу» та знаки народної пошани «За самовіддану працю у боротьбі з пандемією».

Крім того, начальником Чернігівського гарнізону генерал-майором Залужним було ініційовано ряд заходів, завдяки реалізації яким буде покращена робота лікарів та умови служби.

- Ми впевнено триваємо оборону. І не тільки у плані боротьбі з інфекційними хворобами. Ми маємо сім новітніх операційних. Будуть поранені – ми перебудуємося на шість хірургічних відділень. Тому усі покладені на нас завдання з медичного забезпечення виконаємо на найвищому рівні, - запевнив начальник госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко та висловив вдячність за підтримку командуванню ОК «Північ».

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини