Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 09:12:11

Владислава Атрошенка переобрали Головою Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

30.01.2021   10:35Агенцiя

Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка переобрали Головою Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відповідне рішення одноголосно ухвалене 29 січня на загальних зборах ЧРВ АМУ.

Збори, на яких загалом було розглянуто 12 питань порядку денного, проходили за участю голів територіальних громад Чернігівщини у конференц-залі на вул. Кирпоноса, 9.

На початку засідання Владислав Атрошенко привітав усіх учасників з обранням чи переобранням на їх посади. Він також зауважив, що  Асоціація міст України стає вагомою лобістською структурою, яку вже в багатьох випадках чують Уряд та Президент України.

Учасники зібрання також обрали заступників Голови ЧРВ АМУ та проголосували за низку звернень до керівництва держави.

Зокрема, щодо термінового вирішення проблемних питань у сферах теплогенерації та надання комунальних послуг, делегування повноважень органам місцевого самоврядування щодо встановлення карантинних обмежень, оптимізації спрощеної системи оподаткування та запровадження експерименту по адмініструванню місцевих податків органами місцевого самоврядування, а також щодо недопущення підвищення цін на газ і електроенергію.

Окрім того, прийняте рішення звернутися до Правління АМУ з рекомендацією продовжити повноваження київського міського голови Віталія Кличка на посаді Голови Асоціації міст України.

Представники громад заслухали звіт виконавчої дирекції регіонального відділення АМУ про роботу відділення за 2020 рік і план роботи на 2021 рік, а також визначилися з розміром членських внесків від територіальних громад-членів АМУ.

У Чернігівській області членами Асоціації міст України є 32 громади. А загалом в Україні АМУ об'єднує 909 територіальних громад.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини