Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:46:10

У Чернігівській ОДА відбулася нарада щодо безпечної експлуатації автодороги Н-07 "Київ-Суми-Юнаківка"

30.01.2021   10:12Агенцiя

На Чернігівщині продовжується відновлення та ремонт доріг місцевого та міжнародного значення.

Серед трас міжнародного значення - автодорога Н-07 "Київ-Суми-Юнакіївка", частина якої знаходиться на території Срібнянської селищної ради та проходить по гребню ґрунтової греблі водосховища Тростянецька балка та ставка. Води з цих двох водойм через незадовільний стан гідротехнічних споруд системно руйнують дорожнє полотно траси.

Незадовільний стан гідроспоруди викликаний тим, що тривалий час цей об'єкт нікому не належить і відповідно не проводиться його технічне обслуговування. Водовідведення з водосховища здійснюється через шахтний водоскид, який перебуває в незадовільному стані: між стиками водовідвідних труб знаходяться отвори, водовідвідні кільця мають різну глибину посадки та замулені.

Проблему руйнування дороги та стану греблі водосховища та водойм обговорили учасники наради, яку проводив заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко. У обговоренні взяли участь представники Срібнянської селищної ради, начальник Служби автомобільних доріг в області Роман Сміяненко та представники профільних структур.
 

- Дана ситуація негативно впливає на експлуатаційний стан земляної греблі  та може призвести до виникнення підмиву підошви земельного полотна. Як наслідок, може відбутися руйнування автодороги державного значення загального користування Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка». Мета нашої зустрічі запобігти цій ситуації, - зазначив Олександр Савченко.

Роман Сміяненко сказав, що на наступному тижні буде проведено обстеження водопропускної споруди і впродовж 2021 року проведуть очистку і ремонт  труб та капітальний ремонт зазначеної частини дороги відповідно до розробленого робочого проєкту.

Одним з головних завдань, яке необхідно оперативно вирішити це зрозуміти, хто візьме на баланс дану гідроспоруду, з тим, щоб у майбутньому не виникало подібних ситуацій. Олександр Савченко рекомендував представникам громади визначитися з цим питанням.

Голова Срібнянської селищної ради Олена Панченко зазначила, що на даний час проводиться процедура про взяття на баланс вищезазначеної гідротехнічної споруди.

Підсумовуючи засідання, Олександр Савченко запевнив присутніх, що облдержадміністрація активно сприятиме надалі розв'язанню даного питання щодо запобігання виникнення  надзвичайних ситуацій на автодорозі державного значення загального користування Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.