Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 17:07:09

Виявлено 153 нових випадків COVID-19

29.01.2021   20:17Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 січня в області зафіксовано 153 нових випадки COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 35 чернігівців, 15 ніжинців, 10 прилучан, 24 жителів Корюківського району, 18 - Чернігівського, 13 - Ріпкинського, 11 - Новгород-Сіверського. По шість інфікованих у Борзнянському і Городнянському районах, дев'ять - у Бахмацькому, троє у Козелецькому, двоє - у Бобровицькому та один у Прилуцькому. З них 11 осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 452 хворих. З них 291 чернігівець, 11 жителів Чернігівського району, по 10 мешканців Ріпкинського та Сосницького, по дев'ять - Козелецького, Новгород-Сіверського і міста Прилуки. По вісім інфікованих одужало у Ніжині, Борзнянському і Корюківському районах, по сім - у Срібнянському, Бахмацькому та Ніжинському, по шість - у Варвинському, Куликівському, Носівському, Семенівському і Сновському, по п'ять - у Бобровицькому й Ічнянському. По чотири одужавших у Коропському, Менському й Прилуцькому районах, по три - у Городнянському і Талалаївському З них 27 осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 33 646 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 25 754 пацієнти одужали;
– 6 919 — лікується амбулаторно;
– 355 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 555 летальних випадків;
– 63 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 290 ПЛР-досліджень та 830 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.