Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 09:20:56

До проєктів програми "Велике будівництво" в області на поточний рік попередньо пропонується включити 8 проєктів

29.01.2021   08:34Агенцiя

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко взяв участь у селекторній нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

На нараді йшлося про підсумки виконання програми Президента України «Велике будівництво» у 2020 році та її перспективи у поточному році, хід будівництва приймальних відділень опорних лікарень та стан реорганізації та управління закладами культури, трансформації культурних просторів у громадах.

По восьми із 15 проєктів програми «Велике будівництво» (три школи, три ДНЗ та два спортивних об’єкти) вже отримано документи про готовність до експлуатації. Реконструкція ДНЗ у с.Черешеньки проводилась господарським способом, тому не потребує отримання документів ДАБІ.

Решта об’єктів після коригування проєктно-кошторисної документації буде введена в дію протягом 2021 року.

На реалізацію усіх 15 проєктів було залучено 89,4 мільйона гривень: 60,7 млн грн - з державного бюджету, 28,7 млн грн — з місцевого.

Будівельні роботи на трьох із дев’яти приймальних відділень опорних лікарень області завершені на 100%. Готовність ще чотирьох - від 93 до 99%. Один об’єкт готовий на 73%, на одному - роботи не розпочаті. Приймальне відділення будівлі терапевтичного корпусу КНП «Чернігівська обласна лікарня» введене в експлуатацію.

Ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення виконані на 111,8 кілометра. Це 91% від запланованого. На 95% від плану (65953 м²) відремонтовані вулиці і дороги комунальної власності в населених пунктах області.

До проєктів програми «Велике будівництво» в області на поточний рік попередньо пропонується включити 8 проєктів на загальну суму 97 мільйонів гривень. У їх числі - реставрація будівлі обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та реставрація кінотеатру ім. Щорса під Хаб соціального партнерства та інституційного розвитку.

В області триває робота з реорганізації закладів культури та трансформації культурних просторів у громадах. Відповідно до регіональної стратегії розвитку на 2021-2027 роки пріоритетним напрямом галузі культури для області є створення Центрів культурних послуг.

Один з таких центрів створено в Кіптівській територіальній громаді Чернігівського району.

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало ініціативу Чернігівської облдержадміністрації щодо включення чотирьох громад області до пілотного проекту зі створення поліфункціональних закладів - Центрів надання культурних послуг.

- Задля забезпечення безперебійної роботи соціальних закладів, районам не варто затягувати цей процес та здійснити передачу майна до кінця січня, – наголосив Олексій Чернишов.

Міністр назвав Чернігівщину у числі областей, де територіальні громади активно приймають об’єкти спільної власності району. За інформацією Мінрегіону, вже 91 % такого майна у Чернігівській області передано до ОТГ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.