Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:54:40

Керівники облради представили Василя Куліду колективу управління комунального майна

28.01.2021   10:19Агенцiя

27 січня голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїми першим заступником Ніною Лемеш і заступником Дмитром Блаушем представили Василя Куліду колективу управління комунального майна обласної ради.

Голова обласної ради Олена Дмитренко повідомила, що учора рішенням другої (позачергової) сесії восьмого скликання депутати призначили начальником управління комунального майна обласної ради Василя Куліду, звільнивши перед цим попереднього очільника цього уповноваженого органу Андрія Буніна у зв'язку з його переходом на виборну посаду.

Олена Дмитренко побажала Василю Куліді плідної, натхненної та продуктивної роботи, успішної взаємодії з колективом і подякувала Андрію Буніну за працю та забезпечення реалізації повноважень обласної ради по управлінню та розпорядженню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

До привітань голови обласної ради на адресу Василя Куліди приєдналася Ніна Лемеш. Виступаюча відзначила, що з працівниками управління комунального майна співпраця була налагоджена ще за часів її перебування на посаді директора Депатраменту в облдержадміністрації, а також під час спільного вирішення багатьох питань для підготовки проєктів рішень на сесію, але саме призначення Василя Куліди на посаду стало приємною нагодою зустрітися із усім колективом. За словами першого заступника голови обласної ради, у процесі реалізації реформи децентралізації у громад виникає дуже багато питань у сфері управління комунальним майном, тож добре зкоординована робота усього колектива дозволить протистояти усім викликам.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш висловив сподівання, що Василь Куліда збереже найкращі напрацювання попереднього очільника та привнесе в роботу колективу позитивні зміни.

Цього ж дня начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда провів ознайомчі консультації зі своїми підлеглими, які розпочав з автобіографії. Розповідаючи про себе, Василь Куліда повідомив, що є фаховим юристом, працював на керівних посадах в правоохоронних органах Чернігівщини, начальником УМВС України в Чернігівській області, був депутатом Новгород-Сіверської районної ради і Чернігівської міської ради та членом виконкому цієї ж ради, а також два скликання обирався депутатом обласної ради. Крім того, тривалий час очолював регіональне АТ "Райффайзен Банк Аваль". Під час діалогу новопризначений керівник озвучив вимоги до виконання обов'язків посадовими особами місцевого самоврядування.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.