Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 08:57:51

Від Чернігівщини обрано представників до складу експертних груп Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України

28.01.2021   10:09Агенцiя

Проблемні питання розвитку малого та мікробізнесу і напрацювання пропозицій щодо їх вирішення обговорили 27 січня на розширеному засіданні робочої групи в ОДА.

У ході зустрічі заступник голови облдержадміністрації, заступник голови робочої групи, Олександр Савченко зазначив, що  22 січня відбулося перше засідання Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва при Президентові України, в якому взяла участь представниця від Чернігівської області Ірина Березинець, голова ГО «Сяйво Сіверщини».

- Під час засідання було ухвалено рішення щодо залучення експертів з робочої групи при ОДА для об’єктивного аналізу та напрацювання пропозицій за напрямками впорядкування використання реєстраторів розрахункових операцій, розширення інструментів спрощення адміністрування та застосування ІТ-технологій, лібералізація у сфері трудових відносин та регулювання нагляду за якістю непродовольчих товарів, - поінформував присутніх  Олександр Савченко.

На виконання даного рішення, підприємці, шляхом голосування, обрали представників від області, які будуть входити до складу експертних груп Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва, утвореної при Президентові України. Отже, до експертної групи, яка займатиметься питаннями застосування розрахункових операцій та оптимізації податкового і бухгалтерського обліку для ФОПів запропонували включити Ірину Березинець та Світлану Жимолостнову, щодо питань цифровізації та розвитку підприємництва - Віктора Величка, щодо кадрового обліку та соцзахисту Марину Паянок, щодо збалансування відповідальності ринкового нагляду - Юрія Цигипу.

Також під час наради, представники контролюючих служб та установ області поінформували підприємців щодо актуальних змін податкового законодавства, механізму проведення перевірок та інших нагальних питань.

Зокрема, про проведення заходів контролю та превентивної діяльності поінформував присутніх Юрій Павлішен, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області зазначивши, що всі перевірки здійснюються з розумінням до бізнесу, без тиску та  в межах чинного законодавства.

Про зміни податкового законодавства для підприємців та проблемні питання, які виникають в ході їх реалізації, зокрема, щодо  обліку доходів платниками спрощеної системи оподаткування повідомила Ольга Корнієвська, заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Підсумовуючи засідання, Олександр Савченко, наголосив, що діалог між владою та підприємцями має підтримуватись постійно, додавши, що ОДА продовжуватиме активно співпрацювати та підтримувати місцевий бізнес.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини