Виявлено 29 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 січня в області зафіксовано 29 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 15 чернігівців, трьох жителів Корюківського району, двох Менського, одного Сосницького. По чотири інфікованих у Куликівському і Сновському районах. З них сім осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 247 хворих. З них 98 чернігівців, 11 ніжинців, дев'ятеро прилучан, по вісім жителів Борзнянського, Срібнянського, Козелецького, Ніжинського та Новгород-Сіверського районів. По шість одужавших у Бахмацькому та Талалаївському районах, по п'ять - у Варвинському, Менському, Сновському, Корюківському, Носівському й Ріпкинському, по чотири - у Бобровицькому, Ічнянському і Прилуцькому. Одужало по три жителі Коропського і Семенівського районів, семеро - з Чернігівського та Сосницького, 13 - з Куликівського і двоє з Городнянського. З них 29 осіб перебували на госпіталізації.
Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померло четверо жителів області, ще двоє людей померло від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19.
Загалом на Чернігівщині 33 294 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 24 674 пацієнти одужало;
– 7 671 — лікується амбулаторно;
– 352 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 551 летальний випадок;
– 62 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 485 ПЛР-досліджень та 710 ІФА-тестів.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression