Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 07:09:16

В області перевіряються об'єкти, що задіяні під час підготовки та проведення виборів

16.10.2012   17:06Агенцiя

Триває передвиборча компанія кандидатів у депутати до Верховної Ради України і 28 жовтня кожен громадянин піде обирати своє майбутнє.

Під час підготовки до виборчої кампанії одним із актуальних питань стає забезпечення надійного пожежного захисту об'єктів, на яких проводитимуться вибори. У зв'язку з цим, органами державного пожежного нагляду у поточному році проведені перевірки об'єктів, на яких розташовані виборчі дільниці.

Станом на сьогоднішній день вже перевірено близько 1000 об'єктів даної категорії. За результатами перевірок запропонованих приписами ДПН до виконання майже 11 тис протипожежних заходів. Аналіз стану справ свідчить про те, що значна кількість об'єктів експлуатується з грубими порушеннями вимог правил пожежної безпеки. Найгірше становище з виконанням протипожежних заходів на виборчих дільницях склалося в Бобровицькому, Борзнянському, Варвинському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому, Щорському районах та місті Чернігові.

На багатьох виборчих дільницях електрогосподарство не приведене у відповідність вимог електротехнічних правил, що може стати безпосередньою причиною виникнення пожежі. Шляхи евакуації не приведені у відповідність вимогам протипожежних норм та правил, не забезпечують безпечної евакуації людей при надзвичайних ситуаціях.
Всі ці вище перелічені порушення в будь-який час можуть стати безпосередньою причиною виникнення пожежі із значними матеріальними збитками та людськими жертвами, а також будуть створювати перешкоди підрозділам МНС на випадок гасіння пожежі.

Враховуючи вищевикладене, органи державного пожежного нагляду були вимушені заборонити експлуатацію 41-го приміщення та 102-х агрегатів, приладів опалення і дільниць електромереж, які експлуатувалися в пожежозагрозливому стані. До адміністративної відповідальності притягнуто 139 посадових осіб, які не забезпечили своєчасного виконання вимог правил пожежної безпеки.

По результатах перевірок органам виконавчої влади та місцевого самоврядування підготовлено та направлено 49 інформацій щодо забезпечення протипожежного захисту виборчих дільниць. З членами виборчих комісій та обслуговуючим персоналом об'єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці,  проводяться інструктажі із дотримання вимог пожежної безпеки. Розроблено пам'ятки про заходи забезпечення пожежної безпеки та розміщено їх на виборчих дільницях.

З метою недопущення виникнення пожеж під час проведення виборів, співробітниками Держтехногенбезпеки в області вживаються всі необхідні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на об'єктах можливого розташування виборчих дільниць.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини