Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:21:09

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

26.01.2021   17:38Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у чотирьох чернігівців, та одного жителя Козелецького району. Усі вони перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

На жаль, маємо ще вісім летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жінки з Ічнянського району: 66 і 65 років, двоє жителів Чернігівського – 57-річний чоловік та 73-річна жінка, один ніжинець та один чернігівець, а також дві жінки, одна з Менського району, друга – з Козелецького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 168 хворих. З них 23 чернігівці, 12 жителів Куликівського району, четверо – Коропського, троє – Семенівського, стільки ж у Городнянському і Прилуцькому. По дев’ять одужавших у Борзнянському і Ніжинському районах, по сім – у Бахмацькому, Козелецькому та у Ніжині, по шість – у Варвинському, Корюківському, Срібнянському, Чернігівському та у Прилуках. По п’ять інфікованих одужало у Бобровицькому, Ічнянському, Менському, Носівському, Ріпкинському, Сновському і Талалаївському районах, по вісім – у Сосницькому та Новгород-Сіверському. З них 37 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 33 265 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 24 427 пацієнтів одужало;
– 7 881 — лікується амбулаторно;
– 352— перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 545 летальних випадків;
– 60 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели 162 ПЛР дослідження та 567 ІФА тестів.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини