На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина
25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.
Їх затримано в порядку ст. 208 КПК України.
За даними слідства працівники Ніжинського відділу поліції упродовж 2020-2021 років неодноразово збували наркотичний засіб – канабіс та психотропну речовину – амфетамін наркозалежним особам.
Реалізацію такого товару здійснювали особисто, передаючи наркотики з рук в руки її покупцям. Також використовували Telegram-канал.
У ході слідства факти збуту фігурантами заборонених речовин задокументовано.
В середньому «заробітчани» реалізовували наркотичні засоби по ціні 250-300 гривень за 1 грам, частину залишали для особистого вживання.
За місцем проживання «служителів закону» проведено обшуки, у ході яких виявлено та вилучено пів кілограма марихуани та грошові кошти.
Оцінка вказаним фактам та діям правоохоронців буде надана у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
- Моя принципова позиція: такі співробітники повинні сидіти за гратами. Процес звільнення – був би замалим покаранням для них. Обіцяю, ми й далі будемо боротися з порушниками закону, які з тих чи інших причин вдягли поліцейську форму. Якщо вам відомо про будь-які порушення правоохоронців – негайно повідомте про це особисто мене, або подзвоніть на лінію 102, - сказав начальник Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.
Останні новини Чернігівщини
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression