2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини
Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.
Так, на Полтавщині з понад 8,5 тисяч виданих свідоцтв про народження, понад 1,2 тисячі – новоспечені батьки отримали під час виписки новонароджених.
На Сумщині з 6 тисяч документів малюків, у пологовому будинку було видано близько 3,3 тисячі.
А на Чернігівщині загальна кількість зареєстрованих у 2020 році малюків склала майже 6 тисяч, при цьому 2,1 тисячі сімей отримали свідоцтва про народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я.
Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами