Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 00:26:44

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

23.01.2021   16:33Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 42 чернігівців, 13 прилучан, трьох ніжинців, одного жителя Куликівського району, та ще одного Новгород-Сіверського. З них дев'ять осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 279 осіб. З них 86 чернігівців, дев'ять прилучан, вісім ніжинців, стільки ж жителів Сосницького, Ріпкинського та Носівського району. По 13 одужавших у Корюківському й Менському, по 15 - у Варвинському й Новгород-Сіверському, по 12 - у Козелецькому і Ніжинському. Чотирнадцять хворих одужало в Ічнянському районі, 11 - у Чернігівському, по п'ять - у Борзнянському, Срібнянському та Сновському, по сім у Прилуцькому та Семенівському, по чотири - у Бобровицькому й Коропському, по три - у Бахмацькому і Куликівському, по два - у Городнянському й Талалаївському. З них 37 осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 33 036 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 23 915 пацієнтів одужало;
– 8 156 — лікується амбулаторно;
– 370 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 535 летальних випадків;
– 60 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели 370 ПЛР-досліджень та 830 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини