Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 12:38:19

Велике будівництво на Чернігівщині: біля мосту через річку Лисогір зводиться тимчасовий об'їзд

23.01.2021   09:58Агенцiя

По завершенню цих робіт міст поблизу села Олексинці на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закриють на реконструкцію. Конструкцію існуючого старого мосту розбиратимуть. А рух автомобільного транспорту пустять по тимчасовій переправі.

Прослужив мостовий перехід через Лисогір більше 50 років, збудований у 1969-му. Нині його експлуатаційний стан - 4-й, тобто передаварійний. Довжина - 46 метрів, матеріал - попередньо напружений залізобетон.

В процесі реконструкції буде збудовано новий міст, що відповідає діючим нормам безпеки дорожнього руху та навантаження.

Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

Аналогічний комплекс робіт буде проведено і за 25 кілометрів звідси, на мосту через річку Удай поблизу с.Переволочна. Там також проводитиметься повна реконструкція штучної споруди. Нині ведуться підготовчі роботи. Тут також для об'їзду місця виконання дорожніх робіт зведуть тимчасову переправу.

Нагадаємо, у 2020 році на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка стартували роботи з реконструкції чотирьох мостових переходів. Це:

- шляхопровід через залізницю біля Прилук (нині він закритий на рік для проїзду, стара споруда повністю розібрана);

- двох мостів через річку Удай (один вже готовий, на другому йдуть підготовчі роботи);

- міст через річку Лисогір (споруджується тимчасова штучна споруда для об'їзду).

На мосту через річку Удай поблизу с.Манжосівка вже завершили реконструкцію самої штучної споруди, за сприятливих погодних умов проводитимуть роботи на підходах до мосту. Проїзд штучною спорудою нині здійснюється без обмежень, відкриті обидві смуги руху.

Шляхопровід через залізницю біля Прилук було закрито на реконструкцію у жовтні 2020 року. Нині стару конструкцію мосту розібрали повністю, розпочали роботи з влаштування фундаментів під опори майбутньої штучної споруди. Об'їзд місця виконання дорожніх робіт - через Ічню.

Про закриття руху на автомобільних мостах через річку Удай поблизу Переволочни та через річку Лисогір поблизу Олексинців буде повідомлено додатково.

_____________

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини