Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 02:42:29

Члена дільничної виборчої комісії засуджено за злочин, вчинений на виборах 25 жовтня 2020 року

22.01.2021   19:51Агенцiя

На Городнянщині в день виборів, 25 жовтня 2020 року, зафіксовано кримінальне правопорушення, в якому звинуватили члена дільничної виборчої комісії.

Так, обвинувачена, являючись членом дільничної виборчої комісії, що розташовувалась в селі Бурівка Городнянського району, будучи впевненою, що виборець Р. є особою похилого віку та упродовж кількох років в даному населеному пункті не проживає, а отже на дільницю для голосування не з’явиться, незаконно отримала замість неї чотири виборчі бюлетені, та особисто використала їх, проголосувавши більше ніж один раз.

Дії  жінки, які виразились у незаконному отриманні виборчого бюлетеня особою, яка не має права його отримувати на голосуванні більше одного разу, вчиненому членом виборчої комісії,  органом  досудового розслідування кваліфіковано за ч. 3 ст. 158-1 КК України.
Вони караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Водночас, відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства, між порушницею та прокурором Городнянського відділу Менської місцевої прокуратури укладено угоду про визнання винуватості. Враховуючи щире каяття та відсутність обставин, що обтяжують покарання, сторони погодилися з призначенням зазначеній громадянці покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права  обіймати посади, пов’язані з організацією та проведенням виборчого процесу також строком на 5 років. Від відбування основного покарання жінку звільнено на підставі ст. 75 КК України з встановленням іспитового строку.

Суд, переконавшись, що укладення угоди між прокурором та обвинуваченою є добровільним і вона відповідає закону, затвердив її та призначив узгоджене сторонами покарання.

Вирок законної сили не набрав.

Менська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.