Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 10:40:07

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету. Рух вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тон, буде заборонено

22.01.2021   09:34Агенцiя

21 січня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету.

До порядку денного було включено 9 проектів рішень, які стосувались: затвердження Положення про Громадську раду; звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, що встановлені без правовстановлюючих документів; встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти; доповнення списків учнів пільгових категорій на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади; заборони руху багатотоннажних транспортних засобів по м. Ніжину; затвердження переліку видів суспільно-корисних робіт і об’єктів відбування покарання у вигляді громадських робіт; розгляду матеріалів опікунської ради та затвердження персонального складу постійно діючої робочої групи з питань обліку та визначення черговості надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Виконавчим комітетом одноголосно було прийнято рішення «Про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів». Прийняття даного проекту дозволить здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка встановлена без правовстановлюючих документів на території м. Ніжина. «В місті 90% випадків, які стосуються встановлення кіосків, гаражів та інших малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів. Потрібно наводити порядок по даному напрямку, провести робочу нараду, залучивши відділ з благоустрою та муніципальну службу правопорядку-ВАРТА», - зазначив Олександр Михайлович.

Також на засіданні виконкому прийняли рішення «Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину». Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 02 липня 2020 року № 213 «Про заборону руху транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 18 т по м. Ніжину» втратило чинність. Відтепер рух по вулично-дорожній мережі міста Ніжина вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн, буде ЗАБОРОНЕНО. У разі виробничої необхідності щодо перевезення великовагових вантажів по м. Ніжину прийматиметься рішення виконкому у кожному окремому випадку, за відповідним зверненням. Міський голова зазначив, що дане рішення ініціював на минулому засіданні виконкому. «Це дуже важливе питання. Оскільки великогабаритні транспортні засоби пошкоджують міську інфраструктуру та дороги. Даний проект був спільно напрацьований з Нацполіцією. Правоохоронні органи жорстко контролюватимуть дотримання відповідних вимог. Управління житлово-комунального господарства та будівництва встановить нові обмежувальні дорожні знаки. Порушники штрафуватимуться, дані штрафні санкції будуть іти в бюджет Ніжинської громади. Також прийняття даного рішення дасть змогу зберегти дороги, які ми ремонтуємо та на відновлення яких потрібно витратити ще чимало коштів. По даному питанню у співпраці з Нацполіцією ми повинні навести порядок в місті Ніжині та інформувати громадян щодо заборони проїзду в місті таких великотоннажних транспортних засобів», - наголосив Олександр Кодола.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).