Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 12:43:14

Виявлено 248 нових випадків COVID-19

21.01.2021   19:53Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 січня в області зафіксовано 248 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 62 чернігівців, 13 ніжинців, стількох же жителів Менського району, 25 - Семенівського, 23 - Варвинського та 22 - Новгород-Сіверського. Шістнадцять випадків інфікування у Корюківському районі, 15 - у Ічнянському, 14 - у Чернігівському, три - у Сновському. По вісім хворих у Бобровицькому і Сосницькому, по сім - у Носівському та Городнянському, по два - у Ріпкинському й Ніжинському, по одному - у Куликівському та Срібнянському, а також шестеро - у Козелецькому. З них дев'ять осіб на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

За минулу добу в області дев'ять летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померло п'ятеро чернігівців: чотири жінки (94, 84, 82 і 85 років) та 66-річний чоловік, 83-річна жителька Корюківського району, 83-річна - Сосницького, 69-річна - Ріпкинського та 53-річний чоловік з Семенівського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 1563 особи. З них 421 чернігівець, 677 ніжинців, 79 жителів Новгород-Сіверського району, 76 - Корюківського, по 38 мешканців - Козелецького та Ріпкинського районів, по 25 - у Менському і у Прилуках. Двадцять дев'ять одужавших в Ічнянському, 26 - у Варвинському, 24 - у Ніжинському районах, по 11 - у Сосницькому і Бобровицькому, по дев'ять - у Бахмацькому та Носівському. По вісім хворих одужало у Семенівському й Куликівському районах, по сім - у Чернігівському, Городнянському, Коропському, Прилуцькому, по шість - у Борзнянському і Сновському, п'ятеро  - у Срібнянському та четверо - у Талалаївському. З них 39 осіб перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 32 838 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 23 145 пацієнтів одужали;
– 8 724 — лікується амбулаторно;
– 376 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 533 летальних випадки;
– 60 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели 446 ПЛР-досліджень та 830 ІФА-тестів.

Останні новини Чернігівщини

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24

Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.

Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23

З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.

Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо! 12:18

У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини