На 41 тижні в Чернігівський області захворіло 4096 особи
Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 41 тижні в області захворіло 4096 особи, з них діти - 2632, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 37,35%.
По м. Чернігову захворіло 1837 осіб, з них діти -1133, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 41,4%.
Вакцина проти грипу в аптеках поки відсутня, знаходиться на випробуванні.
Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.
Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.
http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=548
Санепідслужба області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22
День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».