Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 12:36:37

Консультативний центр Головного управління Держпродспоживслужби прийняв понад 340 громадян

19.01.2021   09:31Агенцiя

Протягом 2020 року Консультативний центр «Громадська приймальня», що діє при Управлінні захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, відвідало понад 340 споживачів.

Частина з них побувала на особистому прийомі начальника головного Управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрія Павлішена.

Основні питання, з якими споживачі звертались до спеціалістів, стосувались купівлі неякісного товару в інтернет магазинах, продажу неякісної складної побутової техніки, надання неякісних житлово-комунальних послуг, придбання неякісного взуття та одягу, надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом та відмова турагентів повертати сплачені коши за тури, які не відбулися у зв’язку з карантином, надання неякісних послуг з ремонту колісних транспортних засобів та послуг хімічної чистки, незадовільного харчування дітей у школах і підвищення тарифів на комунальні послуги, зростання вартості продуктів харчування та їх неналежна якість.

Громадяни мали нагоду отримати кваліфіковані консультації начальника Головного управління, а також фахівців Управління захисту споживачів, Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії і Сектору контролю за регульованими цінами.

За результатами проведеної роботи споживачам повернуто 85,33 тисячі гривень за неякісні товари та послуги.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression