Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:10:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.10.2012   09:57

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 16 жовтня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3  пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Любецька, 9-а О 13 год. 14 хв. в 9-ти поверховому житловому будинку сталася пожежа вхідних дверей в квартирі. Вогнем пошкоджено двері. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 900 грн. Пожежа ліквідована до прибуття підрозділів МНС.

2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Любеч О 18 год. 55 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено електролічильник, пошкоджено стіну на площі 5 кв.м. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Великий Листвен О 01 год. 55 хв. сталася пожежа нежитлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, 3 т сіна, пошкоджено стіни. Причина  встановлюється. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму  20 000 грн.


Інші повідомлення:

О 12 год. 00 хв. в м. Чернігові, по вул. О.Кошового під час ремонту, сталося падіння з домкратів автобуса «Мерседес Бенц», внаслідок чого був смертельно травмований водій гр. Д. 1968 р.н.  Для надання допомоги залучалися 1 відділення АРЧ АРЗ СП та 1 відділення ПРЧ АРЗ СП.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини