Виявлено 20 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 січня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.
Захворювання виявили у шістьох чернігівців, 10 жителів Менського району та чотирьох Чернігівського. З них 9 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо три летальні випадки. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли троє чоловіків: двоє з Прилуцького району – 83 і 65 років та 73-річний чернігівець. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 112 осіб: по 7 у Ніжині, Чернігові та у Ніжинському районі, по шість – у Козелецькому, Корюківському, Менському, Ріпкинському, Чернігівському та Новгород-Сіверському районах. По чотири одужавших у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Сновському і Сосницькому, по п’ять – у Борзнянському й Семенівському районах та у Прилуках. Троє хворих одужало у Варвинському районі, стільки ж у Прилуцькому, Носівському та Срібнянському, та по два одужали у Бобровицькому, Коропському, Куликівському й Талалаївському. З них 23 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 32 544 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 21 076 пацієнтів одужало;
– 10 566 — лікується амбулаторно;
– 396 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 468 летальних випадків;
– 38 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 600 досліджень.

Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.