Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції
Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Протягом зазначеного періоду виявлені порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні 24 одиниць продукції, а саме: 13 одиниць продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту безпечності іграшок», затвердженого постановою КМУ № 151 від 28.02.2018; 9 одиниць продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання», затвердженого постановою КМУ № 1067 від 16.12.2015 та «Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання», затвердженого постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015; 1 одиниця продукції, яка підпадає під дію «Технічного регламенту радіообладнання», затвердженого постановою КМУ № 355 від 24.05.2008 та 1 одиниця яка підпадає під дію ДСТУ ІЕС 60227-1:2002.
Відносно продукції, щодо якої виявлені порушення, застосовано 46 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів.
Також спеціалісти відібрали 21 зразок продукції для проведення експертизи (випробування). Встановлено неналежність 6 зразків. За результатами розгляду матеріалів перевірок винесено 2 постанови про накладення штрафних санкцій на загальну суму 221,0 тис. грн та 1 постанову по справі про адміністративне правопорушення на суму 0,2 тис. грн. Переважна більшість виявлених порушень стосується відсутності необхідного маркування чи неналежного маркування продукції, відсутності документації, якою має супроводжуватися продукція.
Слід зазначити, що розповсюджувачі перед наданням продукції на ринок зобов’язані перевірити її відповідність вимогам технічних регламентів, що поширюються на вказану продукцію.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.