Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 00:42:42

Ніна Лемеш зустрілася із творцями Чернігівських видань "Літературний Чернігів" та "Сіверянський літопис"

15.01.2021   09:24Агенцiя

14 січня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш провела робочу зустріч з головним редактором обласного журналу «Літературний Чернігів», письменником Михасем Ткачем та заступником головного редактора наукового видання «Сіверянський літопис», істориком-науковцем Олександром Коваленком.

В нараді також взяли участь очільниця Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран, радник голови обласної ради Дмитро Никоненко, начальник відділу співпраці зі засобами масової інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної держадміністрації, секретар комісії з питань підтримки місцевого книговидання Валерій Сорокін.

Під час зустрічі були обговорені питання фінансової підтримки цих двох, як було наголошено, унікальних в Україні регіональних (літературного та наукового) видань в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2021-2022 роки, що буде затверджена на найближчій сесії обласної ради.

Як зазначила Ніна Лемеш, проєкт даного програмного документу передбачає продовження напрямів діяльності попередньої Програми у питаннях забезпечення висвітлення діяльності облдержадміністрації та обласної ради, випуску книг місцевих авторів, підтримки суспільно важливих періодичних друкованих видань. Також зазначена Програма передбачає реалізацію досліджень та просвітницьких заходів, спрямованих на зміцнення інформаційної безпеки в області; замовлення та розміщення соціальної реклами; проведення форуму медійників Чернігівщини, конкурсів творчої майстерності для представників галузі медіа тощо.

За словами Ніни Лемеш, під час засідань постійних комісій обласної ради восьмого скликання, на яких було розглянуто близько тридцяти проєктів обласних галузевих програм, до їх змісту з боку депутатів виникло немало питань. І Програма підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2021-2022 роки не була виключенням. Й особливо у сфері її фінансування.

На завершення зустрічі перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш наголосила, що сьогодні основне завдання новообраного депутатського корпусу, зважаючи на менший від минулорічного обсяг обласного бюджету, – передбачити забезпечення коштами пріоритетних напрямів виконання галузевих програм, до числа яких належить і питання інформаційно-видавничої сфери.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини