Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 січня по 8:00 14 січня 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 2 випадки знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни Внаслідок цих подій постраждалих не зареєстровано.
Стан доріг:
На дорогах державного значення області працювали 61 одиниця спецтехніки та 81 працівник обслуговуючого персоналу від ДП «Чернігівський облавтодор». Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Пожежі в житловому секторі – 4:
- в с. Березівка Талалаївського району, в господарстві по вул. Кочубея, 50 о 16 год. 20 хв. 13 січня сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено димар. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
- в с. Виповзів Козелецького району, в господарстві по вул. Ювілейній, 28 о 21 год. 43 хв. 13 січня сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 4 кв.м. Причина пожежі – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
- в с. Дубовий Гай Прилуцького району в господарстві по вул. Шевченка, 31 о 03 год. 15 хв. 14 січня сталася пожежа літньої кухні (4х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно. Причина пожежі встановлюється.
- в с. Лемеші Козелецького району в господарстві по вул. Магістральній, 41 о 03 год. 20 хв. 14 січня сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено майно. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області об 11год. 20 хв. 13 січня було знищено мінометну міну калібру 82 мм та снаряд калібру 45 мм часів Другої світової війни, які були виявлені 12 січня на відкритій території біля с. Ладинка Чернігівського району.
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 35 хв. 13 січня було знищено артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 12січня на відкритій території біля смт Макошине Менського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ –8 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 січня по 20 годину 14 січня очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 3-8º морозу.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 6-8º, вдень 3-5º морозу.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.