Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 06:55:51

Відбулося перше в новому році засідання постійної комісії облради з питань бюджету

12.01.2021   10:20Агенцiя

11 січня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів, на якому обговорювався проєкт обласного бюджету на 2021 рік. Провів роботу комісії її голова Ярослав Куц.

До розгляду основного фінансового документу Чернігівщини були запрошені очільники всіх постійних комісій обласної ради восьмого скликання, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які, на жаль, проігнорували офіційні запрошення, і в роботі бюджетної комісії участі не взяли.

Проєкт бюджету представив директор Департаменту фінансів обласної держадміністрації Валерій Дудко. Він поінформував присутніх про виклики нового кошторису для Чернігівщини. Це помітний дефіцит грошових видатків у порівнянні з минулорічним фінансовим документом...

У зв'язку з цим у народних обранців виникло багато запитань, проте керівники галузевих підрозділів обласної виконавчої влади, що мали можливість на них відповісти, не змогли це зробити із вже зазначеної вище причини. Як результат, постійною комісією з питань бюджету було прийнято рішення звернутися до обласної держадміністрації із проханням надати роз'яснення стосовно окремих статей бюджету.

На завершення засідання постійної комісії перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш зазначила, що, незважаючи на низку вже відомих причин, які гальмують проведення другої сесії восьмого скликання, обласна представницька та виконавча влада повинні докласти взаємних зусиль аби вже найближчим часом затвердити важливі для Чернігівщини нормативні акти, в тому числі і новий обласний бюджет.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.