Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 02:01:33

В області вже завершено ремонтно-будівельні роботи у приймальних відділеннях трьох опорних лікарень

12.01.2021   10:15Агенцiя

На Чернігівщині реалізується проєкт EMERGENCY, який є одним з напрямків Президентської програми «Велике будівництво». Він передбачає модернізацію приймальних відділень опорних лікарень області у єдиному стандарті – від дизайну до розташування кімнат.

Головна мета проєкту – створити умови для надання екстреної медичної допомоги хворим одразу ж після потрапляння їх до медзакладу, не витрачаючи час на переведення пацієнта до реанімаційного чи неврологічного відділення.

– Оновлені приймальні відділення суттєво змінюють підхід до лікування, адже у лікарів з’явиться можливість провести повну діагностику для встановлення діагнозу та призначити комплексне лікування. Окрім реанімаційних палат, кімнат з діагностичним обладнанням, перев’язувальних тощо, приймальні відділення матимуть окремі бокси для інфекційних хворих. Це створює безпечні умови для пацієнтів та медичного персоналу, – зазначає голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.

За шість місяців від початку будівництва на трьох об’єктах вже завершені заплановані роботи: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Корюківська міська лікарня. До речі, обласний медзаклад наприкінці минулого року вже отримав комп’ютерний томограф та наразі проводиться його встановлення.
 
На 98% виконані роботи у приймальному відділенні Прилуцької ЦРЛ та Козелецької. По першому об’єкту залишились малярні роботи, відповідно до вимог брендбуку, а по другому – підрядник облаштовує вентиляції та закладає монтажний отвір під комп’ютерний томограф, який був заклад отримав наприкінці 2020 року.

У Новгород-Сіверській лікарні ремонтні роботи наразі майже завершені. Наприкінці січня у закладі будуть встановлювати комп'ютерний томограф, тому залишилися роботи із закладання монтажного отвору для нього.

Реконструкцію частини будівлі головного корпусу Ніжинської міської лікарні під відділення екстреної медичної допомоги виконали на 93%. В очікуванні високовартісного обладнання, на об’єкті проводять заходи захисту від випромінювання та облаштування місця встановлення КТ, завершують роботу над рампою для автомобілів швидкої допомоги та виконують вимоги брендбуку відносно інформаційних вказівників.

У Бахмацькій районній лікарні роботи виконані на 73%. Тут також чекають на устаткування для комп'ютерної томографії та ремонтують кабінет для перев'язок.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини