Забезпечено звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок історико-культурного призначення
Господарським судом Чернігівської області підтримано позицію прокуратури щодо звільнення земельних ділянок історико-культурного призначення.
Прокуратурою з’ясовано, що фермерським господарством, в порушення вимог земельного законодавства, самовільно зайнято 4 га земель історико-культурного призначення на території Біловежської сільської ради Бахмацького району.
Однак, завдяки своєчасному реагуванню прокуратури, під час розгляду справи у суді фермерським господарством у добровільному порядку звільнено самовільно зайняті ділянки.
Відтак, землю повернуто у розпорядження держави.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.