Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 03:48:51

Новорічні свята завершилися, отже саме час розпочинати робочі будні

11.01.2021   17:19Агенцiя

Нинішній понеділок в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого розпочався з постановлення завдань командувачем Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковником Олександром Сирським.

Олександр Сирський

Олександр Сирський

Командувач наголосив, що перед усіма Сухопутними Військами у вже новому році стоїть важлива задача – підтримувати та нарощувати високу боєздатність. Зокрема, необхідно зробити акцент на колективній, індивідуальній підготовці та більш якісному навчанні сержантського складу.

Генерал-полковник Олександр Сирський також зазначив, що «Десна» залишається провідним Центром підготовки молодших військових спеціалістів і в 2021-му році має сформувати два нових навчальних підрозділи.

Також минулорічне завдання з удосконалення матеріально-технічної бази 169-го Навчального центру виконане на 100% з запланованого, тому в подальшому відбудеться її покращення.

"Що ж стосується побутових моментів, то я можу зазначити, ознайомившись неодноразово з територією «Десни", що силами Центру виконана значна робота по покращенню умов проживання особового складу", - підкреслив командувач Сухопутних Військ ЗСУ.

Наостанок генерал-полковник Олександр Сирський перевірив готовність навчально-матеріальної бази 169-го НЦ та інфраструктури до виконання своїх функцій.

Навчальний центр "Десна" ім. князя Ярослава Мудрого

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ