Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 квітня, 06:00:51

Новорічні свята завершилися, отже саме час розпочинати робочі будні

11.01.2021   17:19Агенцiя

Нинішній понеділок в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого розпочався з постановлення завдань командувачем Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковником Олександром Сирським.

Олександр Сирський

Олександр Сирський

Командувач наголосив, що перед усіма Сухопутними Військами у вже новому році стоїть важлива задача – підтримувати та нарощувати високу боєздатність. Зокрема, необхідно зробити акцент на колективній, індивідуальній підготовці та більш якісному навчанні сержантського складу.

Генерал-полковник Олександр Сирський також зазначив, що «Десна» залишається провідним Центром підготовки молодших військових спеціалістів і в 2021-му році має сформувати два нових навчальних підрозділи.

Також минулорічне завдання з удосконалення матеріально-технічної бази 169-го Навчального центру виконане на 100% з запланованого, тому в подальшому відбудеться її покращення.

"Що ж стосується побутових моментів, то я можу зазначити, ознайомившись неодноразово з територією «Десни", що силами Центру виконана значна робота по покращенню умов проживання особового складу", - підкреслив командувач Сухопутних Військ ЗСУ.

Наостанок генерал-полковник Олександр Сирський перевірив готовність навчально-матеріальної бази 169-го НЦ та інфраструктури до виконання своїх функцій.

Навчальний центр "Десна" ім. князя Ярослава Мудрого

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:10

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 19 нових випадків COVID-19 19:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 20 квітня зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у

Чернишов озвучив культурні проєкти, включені у "Велике будівництво". Які з Чернігівщини? 18:21

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій

Перед початком роботи четвертої сесії облради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій 17:06

Депутати проаналізували питання порядку пленарного засідання, які стосуються бюджетної сфери, управління та розпорядження комунальною власністю, використання лісових ресурсів, природно-заповідного фонду області.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 413 осіб 16:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 квітня в області щеплено першою дозою 8579 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8166 осіб, вакциною CoronaVac — 239 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 174.